виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Дріт колючий

Колючий дріт являє собою оцинковану або неоцинковану сталеву нитку, оснащену по всій довжині гострими металевими шипами. У звичайному колючому дроті шипи виконані у вигляді протягнутих одна в іншу пружин з загостреними кінцями. На сьогоднішній день найбільш популярні два різновиди дроту з колючою стрічкою: Єгоза і Кайман. Остання має найбільшу міцність, оскільки відокремити стрічку з колючками від дротяної нитки практично неможливо.

Для підвищення стійкості до корозії дріт покривають шаром цинку. Оцинкований колючий дріт набагато більш довговічний і надійний, ніж аналог без захисного цинкового покриття.

На сьогоднішній день оцинкований колючий дріт широко використовується не тільки в тваринництві, а й у військовій сфері: у разі огородження заборонених об’єктів і зон, в промисловості, в приватних господарствах і в багатьох інших областях, де необхідно перешкодити проникненню сторонніх осіб на ділянку.

Існує два способи застосування колючого дроту. Його розташовують по периметру у верхній частині огорожі (рідше - на дахах), або ж повністю виконують огорожу з дроту. В останньому випадку матеріал, скручений в рулони, встановлюють прямо на землю. Такий вид огороджень вважається найбільш важкодоступним для несанкціонованого проникнення ззовні.

Оцинкований матеріал відмінно переносить спеку і холод, він не іржавіє. Гарантійний термін служби огорожі з оцинкованої колючого дроту, встановленого під відкритим небом, - 50 років і більше.

Дріт виготовляють з низьковуглецевої сталі марок 1СП, 1ПС, 1 КП, SAE 1006. Зазвичай діаметр основи дроту знаходиться в межах 1,6-2,8 мм, діаметр шипів - в діапазоні 1,4-2,5 мм.

Існує двухосновний колючий дріт, вісь якого становлять дві закручені сталеві нитки. Подібні вироби можуть бути дво- або чотирьохшипні; скручення виконують в односторонньому порядку або поперемінно в різних напрямках.

При виборі колючого дроту зверніть увагу на матеріал виготовлення (від його якості залежить тривалість служби) і кількість витків на метр довжини, що визначає ефективність огорожі.

Дріт колючий (ГОСТ 285-69)

Діаметр, ммТип основиПокриттяМетрів в бухті
2,8 1-основний оцинк. 250-300 м.
1,8 2-основний оцинк. 100-120 м.

Загородження колюче-ріжуче спіральне ЗКР-С "Егоза-Стандарт" EN 50189

МаркуванняКількість витків, штДіаметр дроту з обтиснутою колючою стрічкою, ммДіаметр серцевини, ммМаксимальна/середня/мінімальна довжина бухти, м
450/3 скоб 101 3,5 2,5 23/20/17
500/5 скоб 101 3,5 2,5 19/17/15
Замовити онлайн
наверх