виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Дріт оцинкований

Дріт оцинкований використовується для виробництва різних видів тросів, сіток, пружин і навіть такої специфічної продукції, як електроди та кабелі проведення електричного струму. Найпоширенішим оцинкованим дротом є дріт з круглого перетину. Діаметри дроту розрізняють по розміру від 2 мм до 8 мм. Найпоширенішим в промисловості є дріт з діаметром 5 мм.

В якості основної сировини для виробництва оцинкованого дроту використовується сталева катанка. Спочатку виготовляється дріт сталевий холоднотянутий певного діаметру, а потім наноситься цинкове покриття. Оцинкований дріт поставляються у вигляді мотка масою від 20 до 200 кг. Можливий також варіант виготовлення дроту великими бухтами вагою від 800 кг до 1,2 тонни.

Саме оцинковування дроту може проводитися двома різними способами.

Перший - це так зване гальванічне покриття. В цьому випадку для виділення цинку з розчину солей застосовується електричний струм. В такому випадку дріт буде виступати в ролі катода, а роль анода виконає будь-який зовнішній електрод.

Другий спосіб називається гарячим. При цьому матеріал занурюється в розплавлену суміш з цинку і інших елементів. При використанні такого методу вдається вийти на максимальний рівень покриття цинком.

Замовити онлайн
наверх