виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Дріт в’язальний

В’язальний низьковуглецевий термічно оброблений дріт виготовляється за допомогою технології волочіння із сталевої катанки з наступною термічною обробкою в печах отжигу. Заготівку обпалюють для надання їй більших еластичних механічних якостей, а отже вона витримує більшу кількість вигинів і стає м’якшою.

З урахуванням сфери застосування, згідно ДСТУ, сталевий дріт можуть обпалювати в захисній атмосфері (світлий отжиг) або в звичайній атмосфері (чорний отжиг). Під час чорного отжигу сталь покривається шаром окалини із-за прискореного її окислення при підвищених температурах.

При світлому випалюванні, в печі підключають інертний газ, і отжиг відбувається в безкисневому середовищі. При такому світлому випалі заготовка не окислюється і виготовляється світлою, без утворення окалини.

Залежно від типу поверхні вязальний дріт буває:

- з покриттям (оцинкований);
- без покриття.

Дріт з покриттям випускається діаметрами від 0.2 мм до 6.0 мм.
Дріт без покриття від 0.16 мм до 10.0 мм.

Також зараз все частіше застосовується полімерне покриття в’язального дроту. Це сприяє більш поліпшеному захисту від корозії і продовжує термін його служби. Таке покриття має характерний зелений колір. Перевага даного типу покриття - це більш досконалий захист від корозії. Покриття запобігає потраплянню вологи до металевого осердя.

У великих обсягах в’язальний дріт менших діаметрів найчастіше використовується у будівництві. А саме при ув’язці арматурних прутів з наступною заливкою їх бетоном. Це необхідно для того щоб каркас з арматури не деформувався, тим самим зберігши цілісність конструкції. В’язальний дріт відмінно підходить для утеплення теплоцентралей. Труби обмотують теплоізоляційним матеріалом і зв’язують його дротом.

В’язальний дріт може стати в нагоді не тільки у виробництві, але і в домашніх, повсякденних справах.

Замовити онлайн
наверх