виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Габіони зварні

Габіони із зварної сітки широко використовуються в багатьох видах будівництва. Їх зводять для зміцнення нестійких ґрунтів, в якості опорних стін для інженерних споруд, в оформленні ландшафтного дизайну та ін. По суті, це короб прямокутної форми, яку заповнюють природним каменем. Його фракцію підбирають в залежності від розміру ячійки таким чином, щоб заповнювач не висипався назовні. Що стосується самої сітки, її виготовляють з оцинкованого дроту діаметром 4-5 мм.

Зварні габіони є дуже міцною конструкцію, яка здатна витримувати значні навантаження. За їх допомогою зміцнюють причали, береги природних і штучних водойм, насипи автомагістралей. В індивідуальному будівництві габіони виконують декоративну функцію та можуть використовуватися як огорожі. Акуратний металевий каркас візуально майже непомітний, зате кам’яний заповнювач сприймається як самостійна споруда, і прекрасно гармонує з навколишнім середовищем.

Габіони із зварної сітки поєднують в собі кілька якостей. Це і акустичний бар’єр від сторонніх шумів, вони вільно пропускають вологу, і не вимагають спеціального дренажу. Сезонний перепад температур також не впливає на їх цілісність. Навіть після багаточисленних циклів замерзання і відтавання, стіна з натурального каменю залишається такою ж міцною, - чого не можна сказати про бетон. Також габіони набагато виграють в порівнянні з дерев’яними і металевими парканами. Не можна не відзначити і екологічність таких конструкцій. Кам’яний заповнювач не виділяє шкідливих для здоров’я компонентів, від нього не віє вогкістю, як від бетону, і він не гниє, як дерево. З часом щілини між каменів заповнюються грунтом і в них можуть виростати рослини. Така рослинність служить відмінним декором для габіонів, і візуально «оживляє» місцевість.

Зварна сітка забезпечує, як високу міцність, так і гнучкість всієї конструкції. Наприклад, на рухомому грунті вона під впливом навантаження може трохи деформуватися, але не руйнуватися. Крім того, габіони відрізняються простотою установки. Змонтувати такий паркан зможе будь-який домовласник, якщо побажає. Головне при цьому - вирівняти основу та правильно встановити стовпчики. Заливати фундамент під таку огорожу не потрібно.

Діаметр, мм Розмір чарунки, ммРозмір, мм
4 50*50 2000*1000*300

2000*100*400

2000*1000*500

2000*500*300

2000*500*400

2000*500*500

4 50*100
4 50*200
4 100*100
стяжка
пружина
Замовити онлайн
наверх