виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Катанка, круг сталевий

Катанка - це однин із різновидів сортового металопрокату. Найпоширеніший тип поперечного перерізу - круглий.Катанка є одиним із найпопулярніших продуктів металопрокату. Вона використовується для виготовлення армуючих конструкцій, увязок, страхувальних тросів, сталевих сіток та інші. Однак більша частина сталевої катанки виготовляється для подальшої переробки. З неї виробляють сталевий дріт типу Вр-1, ОК, вязальний дріт, дріт для телефонних ліній, промислові канати, різні кріпильні і страхувальні елементи, металеві шнури. Також з катанки виготовляють електроди.

Виготовляють катанку в прутках і бухтах з вуглецевої сталі звичайної якості марки Ст3сп, 3ПС, SAE 1006; SAE 1008. Катанка - фактично це сталевий гарячекатаний прут, перетин якого може бути шестигранним, квадратним і круглим, діаметром від 5,0 до 14 мм. ДСТУ регламентують масу одного погонного метра, точність прокатки, допустимі відхилення по діаметру та округлості. Катанка сталева відпускається в бухтах від 0,5т. до 2,5т., а також мірної довжини від 1 до 9 метрів.

Основна галузь споживання - будівництво. У залізобетонних конструкціях катанка служить в якості армуючої структури. За допомогою катанки здійснюється упаковка вантажів різного призначення, а також використовується для відводу струму і заземлення. Сталева катанка поєднує в собі високу механічну міцність і гнучкість. Вона здатна до пружної деформації і легко витримує значні механічні навантаження. Низьковуглецева сталь, яка використовується для її виробництва, дозволяє легко зварювати окремі прути в гнучку, але дуже міцну сітку. Така сітка часто застосовується для армування бетонних конструкцій. Марка стали 1КП, 3ПС, SAE 1006; SAE 1008.

Додаткове оцинковування робить її стійкою до корозії. Висока пластичність забезпечується за рахунок дотримання технології виробництва.

Замовити онлайн
наверх