виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Порошкове фарбування

Порошкове фарбування металу – це технологія нанесення полімерного покриття на вироби з використанням електрично заряджених фарбувальних частинок. Ця процедура надає виробам захист від хімічних і механічних пошкоджень, а також естетичності. Застосовується в будівництві, металообробці, автомобілебудуванні та інших сферах.

При розпилюванні фарби відбувається напруга електростатичного поля, в результаті чого елементи порошкової фарби лягають на поверхню виробу рівномірно та міцно. Ще варто відзначити, що вигідною перевагою в даного покриття є економічність, тому що надлишки порошку, вдруге використовується в фарбувальному процесі, що дає можливість зробити максимальну кількість оброблених виробів.

Заключним циклом полімерного фарбування є термічна стадія, а саме при впливі температурного режиму в 200 С і відбувається розплавлення полімерного порошку в рівномірне покриття.

Широкому виробничому поширенню полімерно-порошкові фарби зобов’язані, перш за все наступним особливостям:
- вони повністю складаються з речовин, що перетворюються в тонке і міцне покриття, яке не боїться ні вологи, ні кисню, ні солей і кислот;
- термін служби такого покриття в кілька разів більше терміну служби звичайної фарбування;
- не застосовуються органічні розчинники, тобто досягається абсолютна екологічність покриття;
- безпечний склад: відсутні токсичні і вогненебезпечні барвники;
- найширший вибір кольору полімерного покриття;
- стійкість і висока міцність полімерно-порошкових матеріалів;
- відмінні декоративні властивості.

Параметри виробів підготовлених до полімерного фарбування, не повинні перевищувати габаритні розміри печі 6000х1500х2300мм.

Замовити онлайн
наверх