виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Кріплення та аксесуари

Кріплення

Oгородження із 3D панелей виконує свої функції і служить довгі роки за умови проведення правильного встановлення за допомогою якісного кріплення і додаткових елементів. Важливою перевагою також є швидкий і нескладний монтаж. Його проведення за короткий час можливо тільки за умови повної відповідності кріпильних елементів з монтажними отворами.

Пропоновані виробником додаткові елементи для 3Д огорож виготовляються із якісного матеріалу, мають точні розміри, захищені покриття від негативного впливу навколишнього середовища. Завдяки цим якостям секції надійно скріплюються між собою, приєднуються до опорних стовпів.

Кронштейн "Y-подібний"

Кронштейни для колючого дроту - це кріплення на які вішають колючий дріт до верхньої частини огорожі або піднімають його над парканом, що дозволяє небажаним гостям зіткнутися з непереборною перешкодою при спробі вторгнення на заборонену територію.

Анкерна опора для стовпа 3Д сітки. Цинк + полімер.

Анкерна опора використовується для кріплення стовпа до фундаменту на анкер. Кріплення анкерної опори і стовпи відбувається через болти (не входять в комплект поставки).

Найменування
фіксатор класік цинк
фіксатор класік цинк+ ПП RAL
кліпса з’єднювальна
комплект для основи
накінечник Г-образний (60*40)
накінечник V-образний (60*40)
Замовити онлайн
наверх