виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Кріплення та аксесуари

Спіраль-пружина

Циліндричні (гвинтові) спіралі для збірки зварних габіонів виготовляються із різною довжиною від 0,5 до 3,0 метрів. Матеріал габіонних спіралей: жорсткий гладкий оцинкований дріт круглого перетину. Підходить для з’єднання 2-х або 3-х суміжно-сусідніх зварних карт із прутами різної товщини Ø 4 - 6 мм. Дозволяє один раз "прошивати" кожну ячійку і вкручувати спіраль в кришку габіона (зазвичай короб деформується, при наповненні каменем, деревом, склом) без сильних зусиль.

Використання спіралей дозволяє швидко збирати зварні коробчасті габіони на місці збірки без застосування дроту монтажної в’язки і без дротяних кільчастих скоб s-подібної форми (для кріплення яких потрібно професійний інструмент: степлер або скобообтискні кліщі).

Стяжки-гачки Ø4 мм для збирання зварних габіонів

З’єднувальні гачки для рівної стяжки сітки всередині зварних габіонів. Асортимент довжин стяжок L = 30 см (або 25, 30, 35, 40, 50, 90, 100 см, і так далі - залежить від розмірів габіонів). Габіонні стяжки виготовлені з двосторонніми гачками на кінцях з оцинкованого дроту Ø 4 мм. Стяжки довжиною 50 см і 1.0 м (на відміну від більш коротких) можуть встановлюватися на хрестовинах зварних карт як на паралельних, так і на суміжно-сусідніх стінках всередині короба габіона (так звані способи паралельного і діагонального кріплення стяжок). Той чи інший спосіб монтажу гачків залежить від специфіки габіонних конструкції. Переваги гачків товщиною 4 мм дозволяють зберігати геометричну форму полотна зварної сітки після складання і засипки короба каменем-наповнювачем. Торці сталевих стяжок на кінцях гачків мають рівний зріз і круглий загин, виконаний промисловим способом в заводських умовах. Стяжка універсально підходить для з’єднання 2-х зварних карт з дротяних прутів із різними діаметрами від 4 до 6 мм.

Замовити онлайн
наверх