виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Огорожі для паркінгу

Незалежно від призначення та виду паркінгу в ньому встановлюють захисні металеві огородження. Іх використання допомагає організувати рух транспорту по об’єкту та спрямовано на підвищення рівня безпеки на території багаторівневого паркінга. Надійна та міцна конструкція огорожі у поєднанні з оригінальним дизайном дозволяє встановлювати такі огорожі як по периметру паркінга, так і на міжрівневих виїздах та спусках або поверхах паркінгу.

Огорожі для багаторівневого паркінгу – це конструкції, що обмежують рух транспорту в заборонену зону для захисту архітектурних елементів, обладнання та окремо стоячих конструкцій, забезпечують точне розміщення автомобілів в місцях можливого перекидання або зіткнення, розділяють транспортні потоки та пішохідні зони.
Огорожі із металу користуються великою популярністю за рахунок:
- високої міцності;
- великого строку використання;
- стійкості до негативного впливу навколишнього середовища;
- простого догляду;
- естетичної привабливості та різноманітності моделей.

Дану огорожу (Тип 1) було виготовлено та встановлено працівниками ТОВ «ТВК Метиз» на багаторівневому паркінгу ТРЦ «МегаМолл» в м. Вінниця відповідно до проектної документації замовника. Матеріали, що використовувалися для виготовлення:
- труба профільна 50х30х2мм;
- труба профільна 40х40х2мм;
- труба профільна 30х20х2мм;
- полоса 40х4мм;
- полоса 80х6мм;
- сітка складнорифлена;

Практичний досвід спеціалістів нашої компанії дає можливість прорахувати, виготовити та встановити такі самі огорожі або інші відповідно до вашого проекту у визначені строки.

Замовити онлайн
наверх