виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Сітка армуюча оцинкована

Сітка будівельна армувальна незамінна в багатьох будівельних роботах. Така сітка являє собою металеву зварну сітку, яка зазвичай використовується як армуючий (зміцнюючий) елемент.

Сітка для армування - це сітка, яку отримують методом контактного зварювання перпендикулярних один одному дротів діаметром 3 - 6 мм. При цьому використовується дріт ВР-1. Форма ячійки може бути квадратною або прямокутною. Стандартна довжина карти становить два метри, а ось ширина може бути абсолютно різна. Стандартними вважаються листи, що відповідають розміру ширини цегляної кладки 0,12х2,0м; 0,25х2,0м; 0,38х2,0м; 0,5х2,0м; 0,64х2,0м. Для виготовлення бетонної стяжки використовують сітки розміром 1х2м, 1х3м, 1х4м, 2х3м, 2х4м, 2х6м.

Дуже часто металеву сітку використовують для армування цегляної кладки або армування самого залізобетону, а також для армування обшивки трубопроводів і дорожнього покриття. При внутрішніх роботах зварна анкерна сітка укладається при заливці фундаментів, перекриттів, та підлоги.

Компанія «ТВК Метиз» пропонує широкий асортимент металевих сіток: для цегляної кладки та армування бетону, виготовлених відповідно до ГОСТу 23279-85, а також з різними допусками (економ. пропозиція), як за товщиною дроту, так і за розмірами вічка. На нашому підприємстві можливе виготовлення нестандартних розмірів сітки, а також каркасів для виробництва залізобетонних колодязних кілець, вентиляційних блоків, огорож.

Замовити онлайн
наверх