виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Сітка для армування стяжки

Основне призначення металевої армуючої сітки - розподілити навантаження в товщі стяжки, підвищити її міцність і тим самим знизити ризик виникнення просадок, тріщин, вибоїн і будь-яких інших деформацій. Прути сітки беруть на себе розтягуючі навантаження і захищають конструкцію підлоги від руйнувань при вигині або розтягуванні. Відповідно, збільшується несуча здатність бетонної стяжки.

При армуванні сітку закладають всередину стяжки - в нижню третину її товщини. При цьому сітка повинна бути обов’язково піднята над чорновою підлогою, щоб виконувати свою роль в тілі стяжки, а не за її межами.

Відмінною особливістю сітки для армування є дрібні насічки, розташовані з кроком 2-3 мм по всій поверхні сталевого дроту. Такі насічки призначені для збільшення зчеплення сітки з бетонним розчином.

Спеціальні металеві сітки для армування бетону виготовляють із сталевого холоднотянутого дроту типу ВР-1, з’єднаного точковим зварюванням. Діаметр дроту - від 2,2 до 6 мм.

Дріт армуючої сітки утворює квадратні або прямокутні ячійки різного розміру - від 50 мм до 200 мм. Чим менше осередки, тим більше в сітці використаного металу, відповідно, вище міцність армування. Основну частину армуючих сіток випускають в картах з розмірами 0,5х2 м, 1х2 м, 2х3 м, 2х4 м і т.п.

Замовити онлайн
наверх