виробництво та продаж метизних виробів

Київ, вул. Будіндустрії, 7

Київ, вул. Будіндустрії, 7

tvkmetiz@gmail.com

Сітка рабиця

Сітка рабиця - це, мабуть, найдоступніший варіант огорожі. Матеріалом для виготовлення сітки служить холоднокатаний дріт, який при скручуванні спіралями і скріпленні утворює ячійки ромбовидної або квадратної форми. Сітка рабиця широко використовується в різних галузях господарства. Її застосовують для створення парканів та огорож, виготовлення кліток і вольєрів для птахів і дрібних тварин, просіювання сипучих матеріалів, кріплення гірничих виробок на шахтах і рудниках, теплоізоляційних робіт, перекриття повітропроводів і т.д.

Залежно від покриття виділяють наступні види сітки.

- Сітка без покриття - це найекономічніший варіант, при використанні на вулиці його обов’язково потрібно покривати фарбою. Термін його служби рідко становить більше 10 років.

- Оцинкована сітка рабиця може стати основою для довговічної та якісної огорожі. Захисний шар з цинку виключає корозію металу і робить його стійким до впливу вологи.

- ПВХ покриття - найнадійніший захист від вологи і привабливий зовнішній вигляд. Навіть у вкрай несприятливих умовах, ви можете бути впевнені, що огорожу, виготовлену із такого матеріалу, що не проіржавіє, а значить, вам не доведеться витрачати час і сили на фарбування матеріалу. Покриття на довгий час залишиться міцним захистом від корозії.

Розмір чарунки, ммПокриттяДіаметр, ммВисота рулона, ммДовжина рулона, м
35х35 цинк 1,6 1,2 10
50х50 цинк 1,6 1,2 10
35х35 цинк 1,6 1,5 10
50х50 цинк 1,6 1,5 10
35х35 цинк+пвх 1,6 1,5 10
50х50 цинк+пвх 1,6 1,5 10
Замовити онлайн
наверх